Re: fd
BudFox Előzmény: #549132KEménykednek itt a zsidók....jól móresre taníthatná már őket valaki...
Orbánék még azthiszem itt vannak Sárváron......majd arra megyek haza....hátha látok valamit..beszámolok róla :-)
Majd ha lesz devizás online tőzsde programom.....hó ha lett volna most, mekkorát lehetett volna keresni vele...Eur/huf.