Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

BudFox Előzmény: #549132

KEménykednek itt a zsidók....jól móresre taníthatná már őket valaki...

Orbánék még azthiszem itt vannak Sárváron......majd arra megyek haza....hátha látok valamit..beszámolok róla :-)

Majd ha lesz devizás online tőzsde programom.....hó ha lett volna most, mekkorát lehetett volna keresni vele...Eur/huf.