Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

big-ebuy Előzmény: #547975

kicsit gondolkozz,usába jön a választás lassan,fed kamatemelés 1-2éven belül vagyis addig húzzák be a lét a piacokon,és utána jön a nagy összeomlás szvsz,addig korrik,új ath várható sztem addig