Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Borska

kizöldült usa,állat mit művelnek,két dolog lehet

- vagy nincs is annyira nagy gáz és az én gazdasági világnézetem egy kudarc

- vagy világméretű átbaszcsi megy

...... mindkét esetben szívni fogok,valahogy nem értem most ezeket a mozgásokat,elgondolkodtatnak az események