Hozzászólás
Borskakizöldült usa,állat mit művelnek,két dolog lehet
- vagy nincs is annyira nagy gáz és az én gazdasági világnézetem egy kudarc
- vagy világméretű átbaszcsi megy
...... mindkét esetben szívni fogok,valahogy nem értem most ezeket a mozgásokat,elgondolkodtatnak az események