Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #511773Ezt rajzolgattam.. egy lehetőség..
http://www.kephost.com/images4/2012/5/16/hj3jgi1oxkl0dzt62m8i.png
Egyébként igazad van.
Ezt rajzolgattam.. egy lehetőség..
http://www.kephost.com/images4/2012/5/16/hj3jgi1oxkl0dzt62m8i.png
Egyébként igazad van.