Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #511768

Szerintem felesleges célárat írni egy olyan papírban, ami minden nap ATL-t üt és semmi támasza. A fordulós jeleket kell figyelni. Alakult benne némi szikra ma, de elakadni látszik egyelőre, majd meglátjuk a végén, még nem bizos semmi sem. Ideje lenne egy kis fordulatnak egyébként.