Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #505725

reklámfogás... odaadják bárkinek féláron... lesz majd egy valag otp-s paypass kártya, és lesz közönség is, mert a külföldieken kívül más nem ment volna... 60k egy hetijegyért???

30-ért még megveszik és rájöttek, így legalább lesz némi bevétel is...