Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #505725reklámfogás... odaadják bárkinek féláron... lesz majd egy valag otp-s paypass kártya, és lesz közönség is, mert a külföldieken kívül más nem ment volna... 60k egy hetijegyért???
30-ért még megveszik és rájöttek, így legalább lesz némi bevétel is...