Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #505721"A kedvezmény feltétele továbbá, hogy a jelentkezőknek valamilyen módon igazolniuk kell azt is, hogy legalább már három korábbi fesztiválon részt vettek: a feltételek azonban valószínűleg nem jelentenek túl nagy nehézséget, hiszen a rendezvény online felületén például egy korábbi fotóval vagy történettel is lehet ezt igazolni."
Ez micsoda marhaság..., egyrészt photoshop is van a világon, másrészt sztorizni mindenki tud bármit. Ezt ki találta ki és mi értelme? :DD