Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #505708

Ha ezt egy hétköznapi ember tette volna, ott lihegne a feje mögött a NAV és ízekre szedné, hogy miből gyűjtött össze ennyi mindent.