Re: nincs cím 2012. április 24. 12:38 zeeh_ Előzmény: #505708 Ha ezt egy hétköznapi ember tette volna, ott lihegne a feje mögött a NAV és ízekre szedné, hogy miből gyűjtött össze ennyi mindent.