Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #505600Soha nem volt nyereséges a Sziget, de....
http://hvg.hu/kultura/20120424_gerendai_karoly
Itt az OTP és a Sziget nagy bejelentése: féláron a fesztiválra
Soha nem volt nyereséges a Sziget, de....
http://hvg.hu/kultura/20120424_gerendai_karoly
Itt az OTP és a Sziget nagy bejelentése: féláron a fesztiválra