Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #504601

http://www.napi.hu/napilap/

2012.04.23-Az OTP lép a Vodafone helyébe a Szigeten?

Az OTP lép a Vodafone helyébe a Szigeten?

A Vodafone 2010-ben kötött főszponzori megállapodást a Sziget Fesztivállal, azonban idén már nem támogatja a rendezvényt − írta az mmonline.hu, amit a mobiltelefon-társaság is megerősített, a szponzoráció megszüntetését költségcsökkentéssel indokolva. Úgy tűnik, a Sziget közben megtalálhatta a Vodafone helyébe lépő főszponzort, amely vélhetően az OTP Bank és a MasterCard. Az OTP erről nem kívánt tájékoztatást adni a Napi Gazdaságnak.

A másik távközlési szolgáltató, a Magyar Telekom Nyrt. is spórol, idén ugyanis elmarad az 1997 óta minden évben megtartott Kapcsolat koncert. A Telekom szerint a zenei programok támogatása a cég szponzorációjának kiemelt területe marad, az sem kizárt, hogy hasonló kezdeményezéssel jelentkezik a társaság a jövőben. Az nem ismert, hogy mennyibe került a koncert megrendezése, az esemény azonban valószínűleg százmilliós nagyságrendű büdzsével rendelkezett.

Korábban a három magyar mobiltelefon-társaság közül elsőként a Pannon (mai nevén Telenor) több éven keresztül támogatta a Szigetet, néhány éve azonban kivonult onnan, a Vodafone ezt követően került a képbe.