Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #504588

volt pár ilyen benézés (nemcsak a sziget sokadik állítólagos kifizetése, mikoris hirtelen hitel jött jelzáloggal még a befizetés megtörténte előtt) mikor jelentéktelen beárazott kamu hírekre rallit vártak

RFV EETEK felvásárlás

Hybrides kamuhírek dömpingje pl Gem "tőkeemelés

Genyában a Cogencos "felvásárlás" után a bányászbékák megérkezte

amikor a "bombahírből" akarták összecsipegetni a tőkeemelésre valót