Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #503312

majd holnap 14:00-kor kiderül. gondolom alkudoznak 10-12 között, aztán 14-ig, átkötik a bét-en az így eladott darabszámokat, lesz holnap így egy vagy több nagyobb kötés, gondolom vhol 90-100 ft között... lehet nem véletlenül nyomták le ide az árfolyamot... viszont ha ez sikeresen lezajlott, akkor jöhet vmi "jó hír", hogy nagyobb emelkedés közben ki lehessen szórni megint pár millió papírt :))