Re: nincs cím 2012. április 19. 12:03 Sly-- Előzmény: #503307 Ha van vevő, akkor meg mi értelme az aukciónak? Átkötik, aztán kész. Sülhet el pozitívan is persze, meglátjuk mekkora lesz az érdeklődés.