Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #503307

Ha van vevő, akkor meg mi értelme az aukciónak? Átkötik, aztán kész. Sülhet el pozitívan is persze, meglátjuk mekkora lesz az érdeklődés.