Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #503303

gondolod, hogy csak úgy a nagy semmire belevágnak egy ilyen ügyletbe??

szerintem van rá vevő... és az lenne a szerencsés eset, ha meg is történik az adás-vétel, és valóban az apportos cégek papírjait veszik át....

holnap kiderül :))