Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #503303gondolod, hogy csak úgy a nagy semmire belevágnak egy ilyen ügyletbe??
szerintem van rá vevő... és az lenne a szerencsés eset, ha meg is történik az adás-vétel, és valóban az apportos cégek papírjait veszik át....
holnap kiderül :))