Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #500498ma elaludtam..:)
tegnap szépen kivették 100ig a könyvet.. ma is 101..talán megtalálta az alját tegnap..
meg van fszülve a papír..nagy benne az idegesség..ha van eszük kiviszik felső limitre.. bekattannak a vételi stopok.. sztem 110 felett beindulna a magfúzió..