Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #500498

ma elaludtam..:)

tegnap szépen kivették 100ig a könyvet.. ma is 101..talán megtalálta az alját tegnap..

meg van fszülve a papír..nagy benne az idegesség..ha van eszük kiviszik felső limitre.. bekattannak a vételi stopok.. sztem 110 felett beindulna a magfúzió..