Re: nincs cím 2012. április 12. 9:54 Harlem Előzmény: #500266 Na most eladhattad volna 100-on, azóta tömnek ismét... Nem biztos, h lesz még annyi mostanában, szép az eladói oldal, sztem nem puffer..