Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #500038

Ha van esze a szállítóknak és az államnak, akkor ezt kihasználják a kitárazásra, ha utóbbi eddig nem tette meg, pedig ott volt a lehetőség még 400 körül is...