Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #500024

akkor még úgy tűnt.. de nyitó után kivették a 85-ös eladókat, és most meg már a 100-as pakkot is...

ha igazán nagy spekik, akkor meghúzzák 115-re is ma.. idő még van rá...