Re: nincs cím 2012. április 11. 9:54 Zotya32 Előzmény: #500024 akkor még úgy tűnt.. de nyitó után kivették a 85-ös eladókat, és most meg már a 100-as pakkot is... ha igazán nagy spekik, akkor meghúzzák 115-re is ma.. idő még van rá...