Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #499967Vajon mi lehet a cél, vagy mire gondol Pankotai, mikor látja a tőzsdei adatokat? Netán őket sem érdekli az árfolyam, ahogy anno TP-t is mondta? meddig fog esni, mikor jön egy vevő? Netán itt is az apport negyedén fogják felvásárolni a papírokat? Célár 50 ft??