Re: nincs cím 2012. április 11. 8:37 Zotya32 Előzmény: #499966 170k eladó alsón.. 30k vevő alsóig... szép lesz ez, de innen ma nem lesz pattanás.. csak sokak arcán lesz egyre több az idegességtől... :( megy le 20-ig. Beelőzi a hibridet és a phylt is...