Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #499966

170k eladó alsón.. 30k vevő alsóig... szép lesz ez, de innen ma nem lesz pattanás.. csak sokak arcán lesz egyre több az idegességtől... :(

megy le 20-ig. Beelőzi a hibridet és a phylt is...