Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #499959

Most miert vagy ilyen negativ? :)

Ma lehet, h. reggel veszek egy jatekpakkot fel orara a 3 res miatt.