Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #499678

Ha a névérték mutyit nézzük, már rég beelőzte. 10 Ft régi áron.

Azt nem tudom, ki az a hülye, aki ebben most belevesz 100 Ft-on, vannak páran...