Re: nincs cím 2012. április 10. 13:38 zeeh_ Előzmény: #499678 Ha a névérték mutyit nézzük, már rég beelőzte. 10 Ft régi áron. Azt nem tudom, ki az a hülye, aki ebben most belevesz 100 Ft-on, vannak páran...