Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #499652

hétfőre kiderül, hogy a sziget is elúszott, akkor aztán májusra beelőzi a phylaxiát, és megy 20 ft alá.