Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #489681Ma keletkeztetik őket, bevezetni meg gondolom, néhány héten belül.
Genesis, most az Est Media, de a CIG-nél is megjelentek.
http://www.mfor.hu/cikkek/Huszmillio_euro_fektethet_CIG_Pannoniaba_a_GEM.html
Genesisnél, CIG-nél lett valami végül? Tudtommal nem.