Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #489517

Ex miket ír odaát?! Ez a GEM próbálkozott a genyánál??

az új papírok még nincsenek keletkeztetve, vagy igen? én nem olvastam milyen hírt