Re: nincs cím 2012. március 14. 8:14 Zotya32 Előzmény: #489517 Ex miket ír odaát?! Ez a GEM próbálkozott a genyánál?? az új papírok még nincsenek keletkeztetve, vagy igen? én nem olvastam milyen hírt