Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #487900

Tény, hogy a 6.851 millió db mellé majdnem jön kétszer annyi, ez rengeteg papír. Az nagy csavar lenne, ha ez a sok új papír tényleg valami nagyobb akvira kellene és ezzel fizetnének érte, de ez a nagyon optimista verzió, egyelőre ezt nem tartom valószínűnek. Főleg, hogy adóssághegyek terhelik a céget. Áprilisban Totya is jön a zsetonért az Unicredittől.