Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #487898

mi az amit nem tudsz elképzelni a BÉTen, illetve EST Médiáról? Minek a névérték játék?

Ha akvihoz kell ennyi papír valszeg jelentősen drágábban vesznek céget, mert mire ennyi papírt elad mikulás lesz... :) vagy lehet a munkavállalókat részvénnyel fizetik :)

Egyébként annyi infot tudok, hogy portfolio tisztítás van a cégnél. Azt viszont nem, hogy ez mennyire jó a részvényeseknek.