Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #487903kicsit sokadszorra eset vissza 200 alá.... Én nem piszkálom, tavaly párszor eltaláltam az alját, majd jelzem megint, ha elemzem :) Csupa beragadt van, minek rallyztassák?
kicsit sokadszorra eset vissza 200 alá.... Én nem piszkálom, tavaly párszor eltaláltam az alját, majd jelzem megint, ha elemzem :) Csupa beragadt van, minek rallyztassák?