Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #487900de 3 éven belül még itt is előadni ugyanazt a műsort, ami volt a phylnél, humetnél és kilátásban lehet a kegnél is? ez azért durva lenne.
pedig már a vételen gondolkodom, persze csak mókapénzből, max 700 db-ra :))
160-ért sok? várjam meg míg 100ig esik? :)
mondjuk vszínű lesz ez 100 ft, de én előbb várnék még egy névérték-rally-t, még a forradalom előtt... van rá 4 nap...