Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #487900

de 3 éven belül még itt is előadni ugyanazt a műsort, ami volt a phylnél, humetnél és kilátásban lehet a kegnél is? ez azért durva lenne.

pedig már a vételen gondolkodom, persze csak mókapénzből, max 700 db-ra :))

160-ért sok? várjam meg míg 100ig esik? :)

mondjuk vszínű lesz ez 100 ft, de én előbb várnék még egy névérték-rally-t, még a forradalom előtt... van rá 4 nap...