Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #487880

Nyilván csökkenni fog az ár,de a 30 Ft azért még távolabb van,ahhoz kelleni fognak a pénzükre váró, öntögető szállítók.

Visszavásárolni töredék áron? Mégis miért? Mi célból? Szerintem ez nem reális.