Re: nincs cím 2012. március 8. 21:18 zeeh_ Előzmény: #487880 Nyilván csökkenni fog az ár,de a 30 Ft azért még távolabb van,ahhoz kelleni fognak a pénzükre váró, öntögető szállítók. Visszavásárolni töredék áron? Mégis miért? Mi célból? Szerintem ez nem reális.