Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #487878

200FT lesz a névérték, akkor az árfolyam meg 30 lesz... Igen szórakoztató papírt csináltak ebből. Kiváncsi vagyok, hogy a totális kiábrándítás és a részvények visszavásárlása töredék áron a cél? Ez az optimista verzióm...