Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #487867

március elsejei hirdetményből:

"Ugyanezen a napon, 2012. március 14-én kerül sor a Társaság

zártkörű alaptőke-emeléséből származó 12.945.337 darab, 200,-Ft-os névértékű törzsrészvény sorozatának keletkeztetésére, amely sorozat a keletkeztetés napjával ideiglenesen még nem kerül szabályozott piacra bevezetésre. Tekintettel arra, hogy a szabályozott piacra történő bevezetés előfeltétele a 200,-Ft névértékű törzsrészvények megkeletkezése, az ezt követő napokban-hetekben kerül sor ezen ideiglenesen létrehozott részvénysorozat összevezetésére a Budapesti Értéktőzsdére már bevezetett 200,-Ft névértékű törzsrészvénysorozattal. "

Azt nem értem, miért nem lehet bevezetni 14-én? miért telnek el napok-hetek? más apportos cégeknél ez simán ment. lásd a phyl-nél 2010. február 16-i obra-papírok bevezetése...

a névértéket holnaptól már 200-on vezetik, 14-étől már az elszámolás is így működik

("...a 200,-Ft névértékű törzsrészvényekkel való első kereskedési nap elszámolása a D. napon,

2012. március 14-én történik meg.)"

Nos akkor pl. 19-én, hétfőn miért nem lehet rázúdítani a bét-re az új 12 millió papírt??