Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #487430

Igen, lófütty. Csíkra számítok én is, de valami hírrel kombinálva. Főleg, hogy érkezik nemsokára a 13 millió új papír, jövő héten már megtörténik azok keletkeztetése.