Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #487268

lófütty az... phylben volt 20 millió is... úgy szép az, amikor váratlanul (pénteken 15 óra körül) jön a csík, és sok-sok részvény vesznek meg... itt is ez lesz.. egyszer majd hirtelen jön egy 60-70k-s vétel és egyből kiakad...