Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

zeeh_

Túl nagynak tűnik nekem a 170-en álló 23k-s csomag. Egy hét múlva lebabázik a papír és lesz még 13 millió db papír, amit majd gondolom, valamikor március vége, április elején fognak bevezetni. Előtte számítok egy felhúzásra benne valami gagyi hírre.