Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #457445

nana, ilyet ne csinálj. Írni akarok ebookot a kis papír kereskedési stratégiámról. Én mindig nyertem velük és elég sokat, sőt velük a legtöbbet. Ne add fel, pihi!