Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #457445nana, ilyet ne csinálj. Írni akarok ebookot a kis papír kereskedési stratégiámról. Én mindig nyertem velük és elég sokat, sőt velük a legtöbbet. Ne add fel, pihi!
nana, ilyet ne csinálj. Írni akarok ebookot a kis papír kereskedési stratégiámról. Én mindig nyertem velük és elég sokat, sőt velük a legtöbbet. Ne add fel, pihi!