Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #457439

Elég volt. Sejtettem, hogy esni fog, így nem is érdekelt. Gondoltam idén már semmi nem lesz így eladtam, hogy majd máshol az ünnepek után, alatt. Vettem hibridet, aztán eladtam. Eljöttem melózni, így nem láttam mi folyik csak mikor már 205 volt. Beálltam, de már nem kerültem sorra. Bármibe nyúlok az szopacs. Meguntam már ezt. Phyl is becsődöl jövőre szerintem. Kegben reménykedem, hátha megtépik 1-2 éven belül. Csak ne legyen alaptőke csökkentés.