Re: nincs cím 2011. december 21. 14:43 zeeh_ Előzmény: #457334 Jaj, megint egy mobilos alkalmazás. Csak nem ilyen *nagy jelentőségű* hírre akarják majd kiszórni a közelgő ~13 millió db új részvényt? :))