Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #457334

Jaj, megint egy mobilos alkalmazás. Csak nem ilyen *nagy jelentőségű* hírre akarják majd kiszórni a közelgő ~13 millió db új részvényt? :))