Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #452911Az egyik "Isten".
Azt nem tudom, vasárnap este azt a dög unalmas Lali királyos "műsort" ki a fene hallgatja?
Volt szerencsém hozzá sajnos az utóbbi 2 vasárnap, még csak nem is vicces, egy unalmas szutyok.
lew! Azért, mert rajtad kívül senki nem ringatja magát álomvilágba a +1000%-kal, még nem kell a topicot törölni. Álmok kergetésére ott a PF.