Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #452911

Az egyik "Isten".

Azt nem tudom, vasárnap este azt a dög unalmas Lali királyos "műsort" ki a fene hallgatja?

Volt szerencsém hozzá sajnos az utóbbi 2 vasárnap, még csak nem is vicces, egy unalmas szutyok.

lew! Azért, mert rajtad kívül senki nem ringatja magát álomvilágba a +1000%-kal, még nem kell a topicot törölni. Álmok kergetésére ott a PF.