Re: nincs cím 2011. december 8. 16:15 Zotya32 Előzmény: #452651 mekkora egy féreg ez a figura... http://comment.blog.hu/2011/12/07/bochkor_eloben_szolt_be_a_fonokenek?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2011_12_08&utm_campaign=index