Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #452645

Ezzel a naiv szöveggel menj a PF-re, ott még talán el is hiszik. :)

Egy érték van a cégben, a Sziget, de azt is veszteségesre hozzák ki és ott figyel rajta az Unicredit jelzálogjog, amit ha nem csengetnek vissza, viszi a bank.

Triplázódik (!!!) a részvények darabszáma rövidesen, iszonyú sok a beragadt 400-tól felfelé, még a közel 4 milliárdos napon se tudott 1510 fölé menni.

Kár naiv, nem életszerű álmokat kergetned, ehhez biztos találsz partnert a PF-en, de itt nem.

A lottóhoz meg annyit, amit írtam. Max. akkor tudnák le az adósságot, ha megnyernék, de sanszosabb, hogy annak is lába kelne, mert valami váratlan egyszeri tétel baromi nagy veszteséget hozna össze.

Már rég phyl 2, ha nem vetted volna észre, ugyanaz a műsor megy itt is, csak csúszással. Kacatok beapportálása, névértékkel történő játszadozás, soha be nem teljesülő ígéretek...