Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Lew82 Előzmény: #452651

maradjuk annyiban, hogy majd jövő ilyenkor visszatérünk a témára OK? a sztori biztosan nem ilyen egyszerű...