Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Lew82 Előzmény: #452641

de ha nem plesz Phylaxia 2, akkor viszont két éven belül +1000% simán benne lehet, mint volt az RFV-nél is, a jövőt nem látja senki, nem biztos hogy jó általánosítani