Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #452636Speka rally biztos lesz még benne valamikor, de maga a cég egy nagy nulla már szerintem. Ez innen nem fog talpra állni, ha csak nem nyernek a lottón. :) Veszteséges Szigettel, román-bolgár magazinokkal nem fogják tudni kifizetni a hatalmas adósságot, nem beszélve a meglévő jelzálogjogokról.
Phylaxia 2