Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Lew82 Előzmény: #452621

szvsz volt, és van is pénz, csak éppen fizetni nem szeret senki. ott volt a nyári rally 150-ről 438-ig, meg a novemberi 140-ről 297-ig. egy éven belül majnem 300% + 200%, igaz előtte meg -800%, eddig is volt speka rally az Est-ben, ezután is lesz majd, ez jelenleg egy ilyen papír...