Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #452598Nem negatív, reális.
Szerinted a szállítók, mivel a cég nem tudott nekik készpénzzel fizetni (mert nem volt) majd tartani fogják a követéseikért cserében kapott részvényeket? Ugyan már...
Ennek annyi, max. a végjáték el lesz húzva genya módra akár még pár évig, de egyre lejjebb fog süllyedni a mocsárban.