Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Lew82 Előzmény: #452078

miért vagy ennyire negatív? elvileg nem ment csődbe a cég. sajnos a 95%-os közkéz miatt legtöbbet a spekák mozgatják az árfolyamot. de mi van akkor ha lesz vevő a szállítói öntésekre, egy nap alatt le lehet zavarni 400 millás forgalommal. persze addigra kell egy bomba hír (mint anno a rádiós volt)...