Re: nincs cím
Lew82 Előzmény: #452078miért vagy ennyire negatív? elvileg nem ment csődbe a cég. sajnos a 95%-os közkéz miatt legtöbbet a spekák mozgatják az árfolyamot. de mi van akkor ha lesz vevő a szállítói öntésekre, egy nap alatt le lehet zavarni 400 millás forgalommal. persze addigra kell egy bomba hír (mint anno a rádiós volt)...