Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #451984

Legutóbb 2010. dec. 21-én zárult le és 2011. február 22-én jöttek az új papírok.

Szerintem idén már nem jönnek, majd csak januárban, aztán indulhat a "ki dobja gyorsabban" c. öntő verseny.