Re: nincs cím 2011. december 7. 7:51 zeeh_ Előzmény: #451984 Legutóbb 2010. dec. 21-én zárult le és 2011. február 22-én jöttek az új papírok. Szerintem idén már nem jönnek, majd csak januárban, aztán indulhat a "ki dobja gyorsabban" c. öntő verseny.