Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #449503

Teló letörés visszateszt, RG tapad az 50 naposra, és a rés is húzza, Mol gyengének tűnik (lehet hogy v.mi csel van a dologban), Otp a kamatemelés után enyhén gyengülő forint ellenére is erős egyelőre, kibújt a csökkenő háromszög fölé, ha ezt megtartja ma, és holnap, akkor elég bullish. Talán visszahúzzák, legkésőbb holnap.