Re: nincs cím
Rozsdáskilincs Előzmény: #449491Mostmár totális a káosz a topikban ezügyben.
Az otit ütötték fejbe 3X
A ricsi csak lefordúl az ellenálásról hetesen
A mol pihizik de véleményem szerint nincs rosz paszban érdemes lehet figyelni
A matyi középtávon dupla alj lehet naposon csak visszatesztben van
A kép vegyes de rövid időnbelül jórafordúlhat én ricsit látom a leggyengébnek