Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #449491

Mostmár totális a káosz a topikban ezügyben.

Az otit ütötték fejbe 3X

A ricsi csak lefordúl az ellenálásról hetesen

A mol pihizik de véleményem szerint nincs rosz paszban érdemes lehet figyelni

A matyi középtávon dupla alj lehet naposon csak visszatesztben van

A kép vegyes de rövid időnbelül jórafordúlhat én ricsit látom a leggyengébnek